Roze

Gjesti lanson projektin e ri me videoklip

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:34 / 30 Dhjetor 2020

Artisti i njohur, Gjesti ka lansuar projektin e tij të radhës.

Kënga e re e tij është realizuar me videoklip, ndërsa tekstin e ka shkruar vetë artisti, shkruan Portali.info.

Projektin e ri mund ta dëgjoni në platformat si Youtube dhe Spotify.