Saturday, January 22, 2022

Gjuajti me armë zjarri, arrestohet një person në Skenderaj

Në Skenderaj është arrestuar një person pasi dyshohet se i njëjti kishte gjuajtur me armë zjarri, shkruan rajoni.net

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte shtënën me armë zjarri. Është konfiskuar një armë zjarri dhe një gëzhojë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./Rajoni.net/