Roze

Gjyste Vulaj tek sa ekspozon gjoksin thotë: Besojuni meshkujve

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
2:33 / 15 February 2021

Këngëtarja Gjyste Vulaj kohë pas kohë sjellë foto mjaft të ngrohta në rrjetet sociale.

Ndonëse është nënë e dy fëmijëve, por pamja e saj nuk ta jep këtë përshtypje, ajo duket shumë e re dhe në top formë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja ka sjellë dy imazhe, në të cilat duket po aq joshëse siç jemi mësuar ta shohim përherë.

Tek sa ekspozon gjoksin ashtu si shpesh herë, këngëtarja merrë më shumë vëmendje me diçka tjetër.

Është shkrimi në qaforen e saj “Beso në mashkull” që mori vëmendje po aq sa gjoksi i këngëtares.

Po ju iu besoni meshkujve?/Kosovarja/