Saturday, January 22, 2022

Gold AG dhe Ermira bëhen prindër për herë të parë

Gold AG dhe Ermira bëhen prindër për herë të parë

Reperi Gold AG dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, janë bërë prindër për herë të parë dhe gjinia e foshnjës është djalë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Goldi me anë të një postimi në Instagram, teksa njofton se vogëlushin e pagëzoi me emrin Gueril.

Ai shprehet i lumtur që djali i tij erdhi në jetë në një datë që është e shënuar për shqiptarët, më 28 nëntor.