Friday, January 21, 2022

Gruaja e Yll Demajt e detyruar ta ruajë këngëtarin nga femrat tjera

Ndonëse është i martuar dhe baba i katër fëmijëve por Ylli konsiderohet si një nga këngëtarët më të pashëm në estradë.

Kjo e ka bërë si më të pëlqyërin kryesisht nga gjinia e bukur, shkruan “Kosovarja”.

Por jo vetëm kaq. Ylli pëlqehet shumë edhe për muzikën e tij sidomos për këndimim live ku për zërin e tij thuhet se është i artë dhe i veccantë.

E meqë këtë sezonë ka qenë më i lirë nga skena e dasmat për shkak të pandemisë, këngëtari ka filluar të kujdeset goxha shumë për fizikun e tij.

Ndaj gruaja e tij bën mirë ta ruajë pak nga vajzat, edhe pse nuk është përfolur asnjëherë për xhelozinë e saj karshi bashkëshortit./Kosovarja/