Roze

Hajde luks hajde! Rezarta publikon video provokative dhe private me nipin e Enver Hoxhës në super jahtin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
3:27 / 2 Janar 2021

Çifti Rezarta dhe Ermal Hoxha kanë nisur pushimet.

Ata ndodhen së bashku me vajzën në jug të Shqipërisë, teksa po i kalojnë pushimet në një jaht luksoz.

Gjatë këtyre ditëve Rezarta ka postuar vazhdimisht foto e video që kanë marrë të gjithë vëmendjen, por postimi më i fundit është shumë i veçantë.

Rezarta ka ndarë një video ku shfaqet duke e puthur e përkëdhelur bashkëshortin, teksa i shpreh dashurinë publikisht.

“Gjysma ime”, shkruan Rezarta krah videos që përmbledh në pak sekonda pushimet e tyre.

Shiko Videon: