20.7 C
New York

Isa Fejzullahu dhe Bedri Nikaj përfaqsojnë Drenicën në Këshillin e Përgjithshëm të LDK-së

Published:

- Advertisement -

Menjëherë pasi ka zgjedhur Lumir Abdixhikun si kreun e ri të partisë, Lidhja Demokratike e Kosovës ka zgjedhur edhe Këshillin e Përgjithshëm.

Tani kjo parti ka publikuar edhe listën me anëtarët e Këshillit të Përgjithshëm.

- Advertisement -

Skenderaj dhe Drenasi në Këshillin e Përgjithshëm të LDK-së janë të përfaqsuar nga Isa Fejzullahu dhe Bedri Nikaj.

Procesi i zgjedhjeve në LDK është vlerësuar sot si demokratik dhe shembullor.

Artikuj të ngjashëm

Artikujt e fundit