Friday, January 21, 2022

Ja kush është kandidati i VV-së për deputet nga Drenasi

Kandidat  i Lëvizjes Vetëvendosje nga Drenasi në garën për deputet të Kuvendit të Kosovës, në zgjedhjet e 14 shkurtit do të jetë Enver Dugolli. 

Lajmin e ka bërë të ditur Shemsi Elezi, kryetar i LVV-së dega Drenas

Postimi i plotë i Shemai Elezit:

Lëvizja VETËVENDOSJE! në Drenas përmes Këshillit të Qendrës votoi kandidatin për deputet Enver Dugollin.

Në njē atmosferë tē angazhimit e punës Drenasi tregoi disiplinē dhe nivel të lartë.

Urime Lëvizjes VETĒVENDOSJE! 

Drenas dhe suksese me 14 Shkurt 2021!