Roze

Ja me çfarë merret bashkëshorti i Duda Baljes

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:00 / 14 March 2021

Deputetja nga komuniteti boshnjak, Duda Balje, ka folur për veprimtarinë e saj dhe bashkëshortit.Ajo ka thënë se burri saj është biznesmen dhe aktualisht ka një biznes në Maqedoninë e Veriut.

“Burri është biznesmen dhe e kemi familjarisht një restorant në Shkup të Maqedonisë së Veriut, atje e kemi edhe vajzën”, ka thënë Balje në RTV Dukagjini.

Kujtojmë se së fundmi me vendim të gjykatës, Duda Balje ka siguruar mandatin e ri të deputetes në Kuvendin e Kosovës.