Saturday, January 22, 2022

‘Jam në kërkim të dashurisë, do vishem si murgeshë’/ Habit ylli televiziv, heq dorë nga veshjet s*ksi

Ylli televiziv, Megan Barton-Hanson, ka bërë një deklaratë për vitin 2021, ku kërkon një partner serioz.

Ish-valltarja e cila mahniti fansat në shfaqjen ITV2 në vitin 2018, është zotuar se do të heqë dorë nga veshjet seksi dhe se do të fillojë “të vishet si një murgeshë” në mënyrë që të gjejë dashurinë.

Biseksualja ka shijuar një marrëdhënie me tekstshkruesin dhe futbollistin 28-vjeçar, Chelcee Grimes, pasi u shoqërua edhe me 22-vjeçarin Wes Nelson. Por tani ajo u bëri thirrje lexuesve të “The Sun” se “single”.

“Unë kurrë nuk kam qenë engjëllore, por do të filloj të vishem si një murgeshë për Vitin e Ri. Tani jam duke kërkuar dashurinë. Ndihem sikur në moshën time kam pasur takime të mjaftueshme, partnerë të mjaftueshëm dhe mjaft për të takuar njerëz të ndryshëm, nuk kam lidhje me humbjen e kohës”, shprehet ylli televiziv.