Friday, January 21, 2022

Jenniferi shfaqet përvëluese nga plazhi

Këngëtarja e njohur Jennifer Lopez po i shijon disa ditë të mira pushimi bashkë me partnerin e saj, Alex Rodriguez.

Ajo ka publikuar një video në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me një palë bikini të kuqe, duke treguar format e përsosura.

Jennifer tregoi edhe një herë se për të vitet janë vetëm numër.

Kujtojmë se Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez kishin planifikuar që më 2020 të martohen, mirëpo pandemia ua prishi planet.

VIDEO, Kliko më poshtë

https://www.instagram.com/p/CJol-f8px5J/?utm_source=ig_embed