Lajme

Treni godet një kamionetë në Fushë Kosovë – befasisht shpëton shoferi

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:34 / 5 March 2021

Në një foto të bërë publike nga Izet Abdyli shihet një kamionetë qe ka arritur të shpëtojë mrekullisht pasi u godit nga një tren, shkruan rajoni.org/

Ngjarja ka ndodhur sot në mengjes në rrugën Fushë Kosovë – Prishtinë.

Shoferi arriti të shpëtojë mrekullisht nga përplasja. Ai u dërgua në spital me lëndime të lehta dhe fatmirësisht nuk ndodhet në rrezik për jetën./Rajoni.org/

May be an image of ambiente të jashtme
May be an image of 1 person dhe ambiente të jashtme
May be an image of ambiente të jashtme