Roze

Kaq shumë e ka zbukuruar shtatëzania gruan e Sinan Hoxhes

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:50 / 18 Dhjetor 2020

Të gjithë e komplimentojnë për paraqitjen e jashtme bashkëshorten e këngëtarit të njohur nga Tirana, Sinan Hoxha.

Duket bukur, por edhe reflekton energji të mirë e pozitivitet, apo jo?

Andrra Destani u bë e famshme që kur u lidh me këngëtarin, me të cilin ka një djalë dhe tani është në periudhën e pritjes së ëmbël, shkruan “Kosovarja”.

Siç mësojmë, çifti i njohur i estrades do të bëhen edhe me një djalë dhe ky lajm i ka gëzuar shumë.

Në këtë periudhë, Andrra po duket më bukur se kurrë. Nur shatëzania dhe festash.

Gëzuar!

Të tjera