Saturday, January 22, 2022

Kejvina veç në të brendshme e me sako të hapur duket kaq joshëse

Kejvina duket e parezistueshme në fotografinë e fundit.

Kejvina Kthella është një prej modeleve më të përfolura shqiptare dhe njëherësh emër shumë i kërkuar.

Ajo, së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur me të brendshme.

Në atë imazh, ajo vuri në pah fizikun e përsosur, ndërsa nuk ishin të pakta komentet e ndjekësve.

Në fotografinë që rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve, Kejvina përveç të brendshmeve kishte veshur edhe një xhaketë lëkure sipër.

Kujtojmë se Kejvina Kthella është emër që ka pozuar edhe për marka të njohura.