Tuesday, January 18, 2022

Kejvina zbërthen pallton për të treguar gjoksin bombastik

Modelja e njohur shqiptare për linjat trupore, Kejvina Kthella është mjaft aktive në rrjete sociale.

Ajo jo rallë herë publikon fotografi apo video duke pozuar joshëse për ndjekësit e saj të Instagramit që tashmë ka mbledhur afro 700 mijë.

Së fundmi ajo publikoi një imazh ku shihej e veshur vetëm me një pallto ngjyrë të hirtë ku kishte zbërthyer atë duke vënë gjoksin në fokus.

Menjëherë pas postimit ajo pranoi shumë pëlqime dhe komente pozitive për paraqitjen e saj.