Lajme

“Këqyre këqyre, i kanë shtu me Photoshop”: Syla komenton fotot e fushatës së VV’së

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:31 / 12 February 2021

Gazetari Valon Syla, njëherit edhe opinionist, i ka komentuar fotografitë e realizuara të tubimeve elektorale të mbajtura nga Vetëvendosja sot.

Syla, në emisionin ‘Pressing’, pasi u shfaqën fotografitë e realizuara në tubime, deklaroi se për t’u dukur më shumë njerëz prezent, janë shtuar me programin ‘Photoshop’, shkruan Gazeta Express.

“Tubimet, mshefja e tyre, fotot që i kanë bo fallc. Këqyre ku i kanë shtu me after-effect. Këta veç i kapë me Photoshop, e i shton këtu”, deklaroi Syla.

Kurti përgjatë ditës së sotme ka mbajtur fushatë elektorale, një ditë para heshtjes zgjedhore, nëLipjan dhe Prishtinë.