Roze

Kështu duket brenda shtëpia e Nexhat Osmanit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
4:10 / 11 February 2021

Nexhat Osmani është një ndër këngëtar ët që dallohen për zërin e tij.

Duke qenë tejet aktiv në skenën muzikore, ai nuk mungon të jetë prezent edhe rreth jetës private, shkruan “Kosovarja”.

Ai dhe gruaja e tij jan ë aktiv me postime t ë ndryshme nga përditshmëria, duke iu ofruar ndjekësve imazhe të shumta.

Këtë herë, përmes fotografisë që ka publikuar Xhevahirja shihet prapavija e shtëpisë në të cilën jeton këngëtari i njohur.