Roze

Kida sapo bëri një ndryshim ne pamje, shikoni si po duket

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
4:03 / 17 March 2021

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo shihet se ka rregulluar thonjët dhe po i duken shumë bukur.