Roze

Kika e djeg keq ‘El Doradon’: Publikon foton ku është në shtrat me të dhe kërcënon se do t’ia nxjerrë një video të turpshme

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:37 / 22 Janar 2021

Kreshnik Husaj i njohur ndryshe edhe si Kika e ka publikuar një foto në shtrat me Beratin në ‘Instastory’

Berat Xhelili i njohur si El Dorado është bërë i famshëm nga emisioni It’s My Love, shkruan Reporteri.net

Por, Kika që ishte autor i këtij emisioni ka nxjerrë një foto ku shihet në shtrat me Beratin.

Kika madje në Instastory e ka kërcënuar El Doradon se do ta nxjerr edhe videon ku ai shihet duke masturbuar.