Roze

Kim Kardashian me motrën e saj ngacmojnë imagjinatën e ndjekësve

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:02 / 10 February 2021

Kim Kardashian vazhdon të shijojë pushimet luksoze.

Momentet e bukura natyrisht se po i ndanë edhe me ndjekësit e saj.

Sapo ka publikuar fotografi me motrën e saj Kourtney Kardashian e cila për pak sekonda arriti të marrë mijëra pëlqime.

Blogeret e njohura kanë pozuar nga deti në bikini teksa edhe i kanë zbuluar asetet e tyre.

Kim dhe Kourtney, shihen të veshura në bikini derisa vëmendjen e marrin edhe linjat e tyre perfekte.

“Disi në këtë jetë të çmendur ne gjetëm njëri-tjetrin”, kanë qenë fjalët e Kim Kardashian në postim.