Saturday, January 22, 2022

Kimberley Garner ‘ngre’ temperaturat me bikini

Ajo udhëtojë drejt ishujvetë Karaibeve në fillim të këtij muaji.

Dhe Kimberley Garner dukej rrëzëllitëse këtë të dielë, kur u pa teksa shijonte ditën, me bikini të bardha.

Ylli i Made in Chelsea, tregoj format trupore teksa shihej duke ecur përgjatë bregut. Ajo po përflitet për një lidhje të re, pasi është parë në plazh me një mashkull misterioz.

Kimberley zbuloi se anulojë edhe dasmën sekrete, dhe i dha fund lidhjes verën e kaluar.