Roze

Kjo 19-vjeçare zgjidhet si gruaja më e bukur në botë për vitin 2020

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:09 / 2 Janar 2021

Kjo 19 vjeçare nga Izraeli është për zgjedhur si personi me fytyrën më të bukur në botë.

Yael Shelbia, modele dhe aktore, është përzgjedhur nga “TC Candler” si femra me fytyrën më të bukur në botë.

Ajo në këtë garë mposhti fytyra të njohura si Emma Watson, Gal Gadot e shumë të tjera.

Për momentin ajo është duke përfunduar shërbimin ushtarak në Izrael.

Zeshkanja me sy të kaltër, e cila ka qenë në fushata për kompaninë izraelite të modës Renuar, linjën e kozmetikës KKW Beauty të Kim Kardashian, është gjithashtu një yll në Instagram, faqja e të cilës është e mbushur me selfie seksi./Burimi: New York Post/ pershtati: K.H/ Syri.net/