Roze

Kjo zonjë e rëndë vjehrra e Lutfi Hazirit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:42 / 8 March 2021

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri është një nga figuarat më të pëlqyera brenda subjektit të tij politik.

Ndonëse këto zgjedhje nuk ishin në favor të partisë së tij, por Luta vazhdon të mbetet mjaft i respektuar.

Sa i përket jetëa private Lutfiu është i martuar me këngëtaren e njohur Myrvete Bajramin apo e njohur si Mikan.

Ata janë prindër të katër fëmijëve tre vajzave dhe një djali, të përmendur shpesh në mediat rozë.

E së fundmi, bashkëshortja e tij ka sjellë një foto me nënën e saj, elegante dhe një zonjë e rëndë edhe në këtë moshë që qenka.