Lajme

Komuna e Skënderajt punëson edhe dy edukatore (DOKUMENT)

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:20 / 22 Qershor 2022

Drejtoria për Arsim në Komunën e Skenderajt, ka shpallur rezultatin për punësimin e dy edukatoreve të reja, shkruan rajoni; i cili edhe ka siguruar listën me emrat e përzgjedhur.

Albana Thaçi dhe Selvete Alshiqi janë dy edukatoret e reja në këtë qytet.