Lajme

Komuna e Skenderajt shpall konkurs për 4 vende të lira të punës (Dokument)

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:01 / 17 Qershor 2022

Komuna e Skenderajt ka hapur konkurs për punësimin e 4 vendeve të lira të punë, përkatësisht:

  1. Zyrtar i funksioneve mbështetëse
  2. Asistent Administrativ
  3. Asistent Administrativ
  4. Zyrtar i shërbimit dhe edukimit tatimpagusve

Në konkurs janë të përfshira kushtet që duhet të plotësohen për punësim, shkruan rajoni.org.