Roze

Kourtney Kardashian publikon fotot me bikini

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
8:04 / 30 Dhjetor 2020

Kourtney Kardashian di si ta ‘godasë’ rrjetin.

Ajo në llogaritë e saj në rrjetet sociale ka hedhur një fotografi që më pas është shpërndarë në faqet tjera, shkruan Syri Kosova.

Në këtë imazh, Kourtney shihet se u shfaq me bikine dhe në pah ka vënë trupin seksi që ka.

Me këtë pamje, padyshim që bukuroshja do merrte shumë pëlqime.

Të tjera