Lajme

“Kqyrëm n’sy, ke kujdes kur t’folsh me mu”, eskalon debati mes Haxhiut e Gashit

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
6:47 / 23 Qershor 2022

Debati mes deputetit Bekim Haxhiu dhe analistit Blerim Gashi për një moment ka dalë jashtë përballjes së mirëfilltë.

Kjo pasi, deputeti Haxhiu i tha Gashit që të ketë kujdes kur të flasë me atë.

Tutje, në Kanal10, Kamishi i tha bashkëpanelistit që ta shikojë në sy.

Për më shumë, shikoni videon e mëposhtme.