Roze

Kunata e Duas zhvishet zhvishet tërësisht për fotosesionin e ri

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:54 / 30 Dhjetor 2020

Bella vjen ‘përvëluese’ në setin e ri fotografik.

Bella Hadid vazhdon të jetë ndër emrat më të kërkuar në fushën e modës dhe shumë e suksesshme në këtë drejtim.

Ajo, së fundi ka ndarë me ndjekësit një imazh, me të cilin paralajmëroi fotosesionin e saj më të ri.

Modelja tha se ky projekt është shumë special për të, teksa kishte veshur vetëm geta në pjesën e poshtme, kurse gjoksin po e mbulonte me duar.

Kujtojmë se Bella Hadid së fundi festoi Krishtlindjen bashkë me familje, ajo për momentin deklarohet beqare.