Roze

Kush e ka grupin e gjakut A+ dhe A- dhe e kaloi virusin mund ta shpëtojë Cimën nga Covid-19

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
3:15 / 11 March 2021

Humoristi kosovar, Cima, është në gjendje jo të mirë për shkak të COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur Adelina Thaçi, vajza e tij, e cila po kërkon persona me grup A+ dhe A-, të cilët e kanë kaluar COVID-19, në mënyrë që t’u marrin antitrupa, që ta shpëtojnë Cimën nga ky virus, shkruan Syri Kosova.

Për Cimën, duhen përmbi 50 antitrupa.

Kush mund ta bëj një gjë të tillë, le ta kontakton Adelinën.

Image