Roze

Kush po e mundon kaq fortë Arta Elezajn?

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:50 / 4 March 2021

Bukuroshja kaqurelse Arta Elezaj nuk është se është përfshirë në ndonjë projekt së fundi.

Ajo ka qenë pjesë e disa projekteve të mëdha siç është seriali “O sa mirë” ku ajo luajti “Xhakarten”, shkruan “Kosovarja”.

Tani Arta Elezaj thjeshtë po merret me fotigtafi, të cilat i poston kohë pas kohe në rrjete sociale.

Image

Thuajse të gjitha fotografitë janë poza të nxehta dhe mjaftë provokuese, e shpesh ka dorë edhe photoshopi.

Arta, në këtë foto sikur është thyer në mes. Goxha mundim, apo?

Image