Lajme

Ky është numri i të vdekurve në Skenderaj nga COVID-19

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:12 / 24 Dhjetor 2020

Është rritur numri i vdekjeve në Komunën e Skenderajt si pasojë COVID-19.

21 qytetarë të Skenderajt kanë vdekur nga fillimi i pandemisë.

Që nga fillimi i pandemisë janë infektuar 670 persona më COVID, ku raste aktive janë 81 dhe të sheruar 568 raste./Rajoni.net/