Roze

Ky fustan i bardhë Bleronën e bën të zjarrtë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:39 / 24 Janar 2021

Blerona Zeqiri është moderatore e zjarrtë.

Ajo në të shumtën e kohës kalon në lajm, duke ekspozuar linjat perfekte të trupit, shkruan “Kosovarja”.

Me pozat nga më të ndryshmet, Blerona e dëshmon që ka arritur linja perfekte të trupit.

Edhe këtë herë, me fustanin e bardhë duket tejet e zjarrtë dhe në top formë.

Të tjera