Tuesday, January 18, 2022

Kylie mban gjoksin me duar

Kylie Jenner theksoi fizikun në veshjen e ngushtë.

Kylie Jenner e nisi vitin e ri me disa fotografi atraktive, të shkrepura nga rezidenca e saj luksoze.

Bukuroshja kishte veshur të brendshme të bardha dhe një bluzë me po të njëjtën ngjyrë, të cilën e kishte lënë të zbërthyer tek gjoksi.

Në një prej fotografive, ylli televiziv provokoi duke mbajtur gjoksin me duar, teksa ktheu gjithë vëmendjen tek ajo.

Në këto fotografi, Kylie vuri në fokus edhe shenjën që ka në këmbë, të cilën shumë herë tenton ta fshehë.

Ajo kishte lidhur gjysmën e flokëve sipër, të cilat para pak kohe i ngjyrosi të kuqe dhe për këtë dukje është komplimentuar nga ndjekësit e shumtë të saj.