Monday, January 17, 2022

Learta vishet sërish me dallamë, shikoni reagimin e vjehrrës së saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Si gjithmonë janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë tejet të pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Learta është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.h

Në foton e fundit ajo shihet e veshur me dallamë dhe pranë saj shihet edhe Shyhretja që duket se po e shijon këtë veshje të rejës së saj.