Lajme

Leonora Jakupi futet me këpucë në shtëpinë e një të varfri në Skënderaj

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
10:46 / 16 Janar 2021

Halil Kastrati dhe kryetari i Skënderajt, Bekim Jashari, vizituan para disa ditësh një familje të varfër.

Ajo çka bie në sy, është se Leonora Jakupi që po i shoqëronte, u fut e mbathur me qizme, shkruan “Jepi zë”.

Për këtë veprim, këngëtarja u kritikua ashpër në rrjete sociale.