Roze

Leonora më në fund e gjen partnerin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:31 / 24 Nëntor 2020

Leonora Jakupi është perëndeshë e bukurisë, e çdo kohe, pa afat skadencë.

Vitet vetëm sa i shtojnë nur e bukuri këngëtares ikonike të skenës sonë, e cila po e dëshmon që mund të këndoj me mjeshtri çdo zhanër muzikor, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja këtë fundvit vjen në top formë fizike dhe artistike në programin festiv “N’Kosovë show”, ku këndon përkrah të mirënjohurit, interpetuesit të shkëlqyer Asim Gashi.

Dyshja, krijojnë një partneritet skenik të jashtëzakonshëm, andaj potpuria e kënduar më mënyrë tejet profesionale dhe me një gjallëri për tu admiruar, jo pa arsye po kapë milionat në Youtube.

Të tjera