Saturday, January 22, 2022

Lladrovci flet për raportet e tij me Ferat Shalen dhe Azem Sylen

Kryetari i Komunës së Drenasit në emisionin Pressing të T7, ka treguar për raportet e tij me Ferat Shalen e Azem Sylën.

“Unë publikisht po them, Azem Syla më ka thirrur dje në telefon mbrëmë dhe më ka thënë urime për nominimin dhe ke mbështetjen time”, është shprehur Lladrovci.

“Gjithashtu kam marrë mbështetjen edhe nga Ferat Shala”.