Fun

Lopa vrapon pas veturës, pasi i marrin të voglin

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:18 / 9 Dhjetor 2020

Instikti i nënës është provuar mjaft herë që është i dukshëm dhe tek kafshët.

Rasti i fundit është ajo e një video të postuar nga New York Post, një nga mediat më të vjetra amerikane.

Në pamje duket lopa e cili gjurmon të voglin. Viçin e kanë marrë për ta therrur, thotë gazeta, dhe e ëma nuk i ndahet veturës, transmeton Lajmi.net.

Shiko videon: