Roze

Loredana qenka me të vërtetë shtatzënë, e zbulon gjininë e foshnjës

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:59 / 22 March 2021

Jo rrallëherë ka bërë rrjetin lëmsh. Me anë të publikimeve në rrjetet sociale, Loredana vendos t’i trullos mendjen të gjithëve.

Dje publikoi një imazh, teksa kërkonte një fëmijë të dytë.

Në bazë të imazheve që shpërndan, shohim se këngëtarja ka shtuar peshë, duke lenë dyshime për një shtatzëni të dytë.

Së fundmi, duket se reperja ka dashur ta konfirmoi shtatzëninë por edhe të tregoi gjininë e foshnjës.

Në Instastory ajo ndau një emoji në të cilën ka paraqitur një grua me burrë, dhe një vajzë me një djalë, duke treguar se gjinia e foshnjës që po presin dyshja është djalë.