Roze

Lori e Violeta- dy bukuri që shkëlqejnë edhe në dimër

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:00 / 22 Janar 2021

Raportet e mira kolegiale arrijnë ti tregojnë përmes postimeve në rrjete sociale.

Një miqësi që vlen të përmendet është ajo mes Klorit dhe Violetës, ku kemi hasur duke e quajtur njëra tjetrën edhe motër, shkruan “Kosovarja”.

Këto kohë të bukura të stinës së dimrit kanë vendosur ti kalojnë së bashku, duke shëtitur në parkun e Gërmisë.

Ishte Lori ajo e cila ndau një selfie duke pozuar të dyja të buzëqeshura.

Me një ëmbëlsi në fytyrë, ato po shkëlqejnë si rreze dielli./

Të tjera