Roze

Luana Vjollca uron “9 Marsin” me këto poza provokuese

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:44 / 10 March 2021

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Luana është tejet e përolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Atë e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, Luana ka publikuar disa imazhe ku shfaqet tejet provokuese.

Me këto postime ajo ka uruar 9 Marsin, duke thënë se çdo ditë duhet të jetë festë e gruas.