Saturday, January 22, 2022

Marina Vjollca e tepron, del pa të brendshme në fustanin e hapur deri te ‘zogu’

Moderatorja shqiptare ka publikuar imazhe dhe video duke njoftuar se si do të duket në emisionin e saj për natën e ndërrimit të moteve.

E veshur me fustan elegant, Marina ka paralajmëruar se do të duket e ‘zjarrt’.

Ajo ka veshur një fustan ngjyrë gold me një të çarë anash, ku i thekson format e trupit dhe e bën atë të duket mjaft bukur.

Ndryshe, ‘Klanifornia’, do të tansmetohet sonte në natën e Vitit të Ri.