Sport

Mario Balotelli befason të gjithë me klubin e ri!

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
11:17 / 7 Dhjetor 2020

Balotelli gjen skuadër, i bashkohet Monzës së Brelusconit.

Mario Balotelli ishte pa skuadër pasi që askush nuk mori guximin për ta marrë një lojtar problematik si ai.

Adriano Galliani ka vendosur të rrezikoj dhe të nënshkruaj me ish-sulmuesin e Milanit dhe Manchester Cityt.

Balotelli ka kryer testet mjekësore te skuadra e Monzës dhe pritet të nënshkruaj kontratë me klubin e Silvio Berlusconit.