Sport

Mbaron ‘ëndrra’ për Laura Fazliun, eliminohet në çerekfinale

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:26 / 27 March 2021

Laura Fazliu është përballur në çerekfinale ndaj kinezes Junxia Yang.

Kosovarja Laura Fazliu ka humbur në çerekfinale ndaj kinezes Junxia Yang, shkruan lajmi.net,

Në kategorinë 63 kilogramë, Junxia Yang ka arritur që të kualifikohet tutje për në gjysëmfinale, derisa Fazliu është eliminuar.

Tani do të luajë për medalje Akil Gjakova sot dhe Loriana Kuka nesër.