Roze

Me të pasme bombastike në plan të parë, Amber ‘ngre’ temperaturat

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
9:18 / 27 Dhjetor 2020

Ajo kohët e fundit shijoi një udhëtim luksoz në Dubai, para se të kthehej në shtëpi për një Krishtlindje të kufizuar, në vendlindjen e saj Essex.

Dhe Amber Turner shfaqi format trupore, ndërsa bënte një shëtitje përgjatë plazhit pak para se të fluturonte në shtëpi në dhjetor.

Ylli i TOWIE, 27 vjeçe, e veshur me bikini të zeza, nuk la vend për imagjinatë.