Friday, January 21, 2022

Melisa nuk e lë rehat Andin, as kur është duke punuar

Andi dhe Melisa janë një nga ciftet më të përfolura në mediat rozë.

Qe nga koha kur u bënë bashkë shihen vetëm në shoqëri të njëri tjetrit, shkruan InfoKosova.

Melisa si meraklike e fotove e videove i bën video Andit edhe kur është duke punuar.

”S’të lë robi me bë biznes rehat” shkruan Andi në videon që e ripostoi nga Melisa.