Sport

Milan dëshiron që të nënshkruajë përfundimisht me Diogo Dalot

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
1:00 / 11 February 2021

Milan dëshiron transferimin e Dalot.

Milan dëshiron që të nënshkruajë përfundimisht me Diogo Dalot gjatë kësaj vere, raporton kështu Calcio Mercato.

21 vjeçari aktualisht është i huazuar tek Milan nga skuadra e Manchester United dhe Rossonerët tashmë janë duke u përgatitur për transferimin e tij të përhershëm kur marrëveshja aktuale të përfundojë.

United pagoi 19 milionë funta për të kur e transferoi nga Porto në 2018 por Milan po shpreson që të arrijë këtë transferim për një shifër shumë më të reduktuar.