Roze

Mimoza Mustafa veshet krejt ngushtë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
7:56 / 19 March 2021

Këngëtarja kosovare edhe sot ka befasuar me veshjen e saj.

Mimoza Mustafa është shfaqur veshë krejt ngushtë, duke përngjarë në vajzat e reja, shkruan “Kosovarja”.

Ajo ka veshur një palë leginse dhe një sako serioze, që e bën të duket unike në stilin e saj.

Ndryshe, Mimoza dhe Shkumbini ende mbahen mend për hitin e tyre ‘Lule Mimoze’.