Fun

Momenti epik, kur macja takon foshnjën për herë të parë

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
5:01 / 29 Nëntor 2020

Të gjithë prindërit që kanë kafshë shtëpiake do të identifikohen plotësisht me videon.

Kotelja në videon që vijon po takohet për herë të parë me foshnjën e porsalindur të familjes dhe siç e kuptojmë nuk duket shumë e ngazëllyer.

Le të themi se në këtë rast kurioziteti i saj nuk doli për mirë, prandaj reagimi është epik.