Roze

Morena ‘ndez’ rrjetin, pozon pa të brendshme

Ministrja Hajdari deklarohet për aksidentin e sotëm: Një fëmijë u përplas në veturën time
4:00 / 7 Janar 2021

Morena Taraku pozon pa të brendshme.

Morena Taraku është mjaft aktive me postime në rrjetet sociale e në veçanti në Instagram ku publikon fotografi mjaft tërheqëse.

Sonte në llogarinë e saj në Instagram, Morena hodhi një imazh ku shihet se si ka kombinuat veshjen e poshtme me atë të sipërme.

Por detaji tjetër që bie në sy, ka qenë fakti se si Morena ka veshur vetëm xhaketën, por, pa të brendshme.

Sidoqoftë, Morena u pëlqye me qindra herë dhe mori komente nga më të ndryshmet nga ndjekësit.